Dyrektor, muzykoterapeuta

Z wykształcenia jest filologiem polskim, pedagogiem specjalnym. Ukończyła studia podyplomowe z logopedii, terapii pedagogicznej oraz odbyła liczne szkolenia tematyczne w kraju i za granicą (TEACH Paryż 1997). Kieruje Niepubliczną Poradnią Terapii Mowy i Alternatywnej Komunikacji Językowej AAC, gdzie prowadzi zajęcia indywidualne z osobami niemówiącymi i z dziećmi z poważnymi deficytami językowymi. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunkach pedagogicznych i podyplomowych studiach logopedycznych.

W Przedszkolu zajmuje się terapią mowy, logopedią i treningiem komunikacji językowej AAC.

manager

Magister sztuki, filolog polski, animator kultury oraz manager oświaty. Prowadzi warsztaty i szkolenia w tym zakresie. Interesuje się coachingiem, inspirowaniem oraz motywowaniem do działania. Prowadził w TPD Koło "Iskierka" w Szczecinie warsztaty fotograficzne dla dzieci z zespołem DOWNA.

Zajmuje się promocją Przedszkola, pozyskiwaniem funduszy, współpracą z partnerami strategicznymi, wprowadza i nadzoruje projekty rozwoju (Project Manager).

Grynkiewicz Marta

Agata Bodnar

Wiktoria Rafińska

Maryna Tkachenko

Dorota Seluk-Ogórek

Katarzyna Jankowska

Karolina Tużnik

Adrianna Kurek

Natalia Czurpalewicz

Natalia Klebieko

Małgorzata Bujak

Anna Knyziak

Natalia Popova

Teresa Jędrol

integracja sensoryczna

Absolwentka studiów magisterskich Collegium Medicum w Bydgoszczy, fizjoterapeuta, terapeuta NDT – Bobath, NDT -Bobath Baby, certyfikowany terapeuta Integracji sensorycznej,  terapeuta czaszkowo –krzyżowy,  terapeuta metody  Masgutowej – ukończony kurs terapii taktylnej , integracji odruchów dynamicznych i posturalnych, instruktor masażu Shantali, ukończony kurs kinesiotapingu oraz pracy z tworzywami do ortezowania ORFIT. Prowadzi zajęcia w ramach zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju dziecka w Szczecinie i Goleniowie,  jest właścicielem gabinetu fizjoterapii dziecięcej Baby –Tree w Goleniowie. Słabością Lucy są psy Brera i Targa (labradory) które czasem używa do celów terapeutycznych…:-)

Prowadzi zajęcia Integracji Sensorycznej.

kinezjolog

Z wykształcenia jest Technologiem Żywności i Żywienia Człowieka. Ukończyła kurs Terapii Taktylnej, Metody Nauczania Lebox, masażu ajurwedyjskiego, Kurs Bioterapii, kurs I i II stopnia harmonijnego wspierania rozwoju według metody Kinezjologii Edukacyjnej Paula E. Dennisona, kurs Elementy diagnozy i dietetyka chińska.

Prowadzi zajęcia kinezjologii.

psycholog

Jakub ukończył Uniwersytet Szczeciński na kierunku psychologia. Obecnie uczy się coachingu w WSB w Szczecinie. Wcześniej pracował jako coach i psycholog w AEIRO Anna Staszewska, FDS Consulting, Szczecińska Fundacja Rozwoju Sportu oraz Biuro Porad Obywatelskich. Prywatnie gra w futbol amerykański w naszych szczecińskich "Cougarsach".

Sprawuje opiekę psychologiczną w Przedszkolu, prowadzi spotkania z rodzicami.

Joanna Jakubik

logopeda

Ukończyła pedagogikę opiekuńczą i resocjalizacyjną oraz pedagogikę szkolną, Podyplomowe Studia Logopedii i Glottodydaktyki. Dodatkowo ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w zakresie gry na fortepianie, otrzymała certyfikat z zastosowania muzyki klasycznej w terapii małego dziecka (Fundacja Fonia, Gdańsk), szkolenie z zaburzeń neurorozwojowych (CEN w Koszalinie), oraz kurs Sally Goddard (INiP Polska, Warszawa).

Sprawuje opiekę logopedyczną

arteterapia

Jednym słowem Oskar jest magikiem... otwiera, zamyka, znika, pokazuje, zapala żarówkę i gra na trąbce, udaje kreskę i plastelinę. Po ukończeniu Warszawskiej Akademii Sztuki zaczął prowadzić w naszym Przedszkolu zajęcia z kreatywności. Podczas zajęć pokazuje dzieciom czym jest kreatywne myślenie i jak ćwiczyć abstrakcyjne myślenie.

Prowadzi zajęcia z kreatywności.

muzykoterapeuta

Z wykształcenia nauczyciel muzyki. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie jako nauczyciel w Szkole Podstawowej. Jest certyfikowanym specjalistą Treningu Słuchowego Johansena IAS.

W Przedszkolu prowadzi autorskie lekcje gry na instrumentach z dziećmi niepełnosprawnymi. Prowadzi diagnozę i terapię słuchową.

Paulina Kołodziej

fizjoterapeuta / masaż

Ewelina Kaśkiewicz

logopeda

Anna Bąbolewska

rewalidacja indywidualna, wsparcie pedagogiczne rodzica

Sylwia Kozak-Taborska

koordynator ds. administracji

Łukasz Mateńko

administracja

Nasz zespół

Updated on 2017-07-18T10:55:00+00:00, by bartoszmatenko.