[vc_row][vc_column width=”2/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][wm_text_block]Dzieci to urodzeni kucharze – gotujący z zaangażowaniem i z prawdziwą pasją! Podczas różnego rodzaju zabaw, jak i w kuchni w rodzinnym domu uwielbiają one gotować, piec, wałkować, lepić surowe ciasto, a na koniec z apetytem zjadać to, co się przyrządziło.

W naszej kuchni gotujemy ze świeżych, pełnowartościowych składników i uczymy przede wszystkim zasad zdrowego odżywiania. Młodzi kucharze poznają tu smak i zapach różnych produktów i przypraw oraz dowiedzą się, kiedy jest sezon na określone warzywa i owoce. Jesteśmy przekonani, że nawet niejadek nie oprze się pachnącym potrawom, jeśli wcześniej sam je przygotuje. Nie od dziś bowiem wiadomo, że dzieci zaczynają jeść, jak same zaczynają gotować. Mamy nadzieję, że dzięki naszym zajęciom, dzieci będą wiedziały, jak wiele potraw można wyczarować z warzyw, owoców, różnego rodzaju kasz i innych składników, a szpinak wcale nie musi być niedobry. Dowiedzą się też, jak wykorzystywać moc przypraw i dodatków, aby uzyskać oryginalne danie i jak je podać, aby wyglądało elegancko. Zapewniamy, że pod naszym czujnym okiem każde dziecko stanie się prawdziwym smakoszem, a być może też szefem domowej kuchni. Rodzice będą zadziwieni, jak ich dzieci zmieniają się w doświadczonych kucharzy i w domu już samodzielnie bądź z ich niewielką pomocą przygotowują dania według poznanych przepisów bądź własnych pomysłów, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa i higieny.

Na zajęciach kulinarnych każde dziecko:

• dowie się, jak zdrowo się odżywiać,
  • nauczy się dobrych manier i reguł savoir-vivre’u,
  • pozna zasady higieny i bezpieczeństwa w kuchni,
  • będzie kreatywnie myśleć i ćwiczyć wyobraźnię,
  • nabierze odwagi i pewności siebie, pracując samodzielnie i w zespole,
  • „odwiedzi” kraje całego świata oraz pozna ich kulinarne tradycje i zwyczaje,
  • rozszerzy swoje wiadomości z matematyki, historii, geografii i paru innych dziedzin,
  • będzie eksperymentować, uczyć się interpretować przepisy, ale też odchodzić od nich i tworzyć własne kompozycje smakowe.
[/wm_text_block]

Dieta

Updated on 2016-07-19T11:52:00+01:00, by bartoszmatenko.