P. P. SREBRNY DZWONECZEK przy ul. Niedziałkowskiego 21 otwarty jest w godzinach 7:00-16:00

Znajduje się w centrum Szczecina przy ulicy Niedziałkowskiego 21 w pobliżu Uniwersytetu Szczecińskiego i TVP3. Przedszkole mieści się na pierwszej kondygnacji. Od strony podwórza znajduje się parking ułatwiający dojazd samochodem. Budynek Przedszkola sąsiaduje z placem zabaw i znajduje się niedaleko Jasnych Błoni. Punkt jest czynny od 7.00 do 16.00.

 

 

Punkt Przedszkolny Srebrny Dzwoneczek jest bezpłatną placówką terapeutyczną. Oferta edukacyjno-wychowawcza skierowana jest do dzieci wymagających wsparcia w rozwoju. Szczególnie tych dzieci, które mają trudności w komunikacji językowej: z diagnozą zaburzeń motorycznych mowy- afazji, opóźnionego rozwoju mowy, autyzmu. Nowoczesna aranżacja przestrzeni edukacyjnej sprzyja codziennym zajęciom terapeutycznym. Przestronne sale są doskonale wyposażone w sprzęt do integracji sensorycznej, zajęć muzycznych, sensoplastyki i kreatywności artystycznej.
Zajęcia odbywają się w trzech Grupach: A, B i C.

Terapie

Nasza Placówka zatrudnia specjalistów, dzięki którym możliwe jest realizowanie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Galeria

W galerii znajdą Państwo zdjęcia z naszego przedszkola.

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnia

Poznaj kuchnie Dzwoneczka!

Posiadamy specjalne diety dla dzieci.

 

 

 

 

Kadra

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, przeczytaj i przekonaj się sam.

 

 

 

 

Srebrny Dzwoneczek

Informacje

Jeśli dziecko posiada opinie o wczesnym wspomaganiu rozwoju 

oraz orzeczenie o kształceniu specjalnym,

przedszkole jest BEZPŁATNE.

Punkt Przedszkolny Srebrny Dzwoneczek

Oferuje indywidualna opiekę dla dzieci, profesjonalne podejście dla każdego z osobna.

Przedszkole Srebrny Dzwoneczek

Updated on 2021-03-10T15:20:49+01:00, by Maria Podeszewska.