Srebrny Dzwoneczek

Jeśli dziecko posiada opinie o wczesnym wspomaganiu rozwoju

oraz orzeczenie o kształceniu specjalnym,

przedszkole jest BEZPŁATNE.

Punkt Przedszkolny Srebrny Dzwoneczek

Oferuje indywidualna opiekę dla dzieci, profesjonalne podejście dla każdego z osobna.

Punkt Przedszkolny Srebrny Dzwoneczek jest bezpłatną placówką terapeutyczną. Oferta edukacyjno-wychowawcza skierowana jest do dzieci wymagających wsparcia w rozwoju. Szczególnie tych dzieci, które mają trudności w komunikacji językowej: z diagnozą zaburzeń motorycznych mowy- afazji, opóźnionego rozwoju mowy, autyzmu. Nowoczesna aranżacja przestrzeni edukacyjnej sprzyja codziennym zajęciom terapeutycznym. Przestronne sale są doskonale wyposażone w sprzęt do integracji sensorycznej, zajęć muzycznych, sensoplastyki i kreatywności artystycznej.
Zajęcia odbywają się w trzech Grupach: A, B i C.

Terapie

Nasza Placówka zatrudnia specjalistów, dzięki którym możliwe jest realizowanie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

W galerii znajdą Państwo zdjęcia z naszego przedszkola.

Kuchnia

Poznaj kuchnie Dzwoneczka!

Posiadamy specjalne diety dla dzieci.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, przeczytaj i przekonaj się sam.

Przedszkole Srebrny Dzwoneczek

Updated on 2020-07-06T14:27:33+01:00, by Oskar Chmiola.