Współpracujemy ze
Stowarzyszeniem Na Rzecz Wsparcia Osób z Autyzmem
i Pokrewnymi Zaburzeniami Psychicznymi "A TO MY"

Chcesz dołączyć kliknij ten link:

Kilka słów o stowarzyszeniu:

Naszą misją jest „znalezienie wspólnego języka”interdyscyplinarnego między: specjalistami i rodzicami, między środowiskiem medycznym, pedagogicznym i rodzinnym, oraz między samymi osobami z autyzmem.

Celem Stowarzyszenia jest wsparcie działań pedagogów, rodziców i osób z autyzmem i pokrewnymi zaburzeniami psychicznymi.

Proponujemy szeroką ofertę form wspierających nauczycieli w ich pracy: konferencje, konsultację, szkolenia rad pedagogicznych.
• Rozwiązujemy indywidualne problemy dzieci: socjalne, edukacyjne, terapeutyczne i wychowawcze.
• Wspieramy rodziców poprzez różnorodne formy cotygodniowych spotkań.
• Organizujemy różne formy wsparcia społecznego, dla dzieci i młodzieży o zróżnicowanym poziomie zaburzeń ze spektrum autyzmu, od wspólnych marszów na orientację, aranżowanych zabaw, po „poważne rozmowy o życiu”

Stowarzyszenie „A TO MY” powstało w kwietniu 2013 roku z inicjatywy profesjonalistów; nauczycieli, pedagogów specjalnych, terapeutów oraz rodziców, którzy do dziś są jego członkami.

Updated on 2021-02-15T16:34:42+01:00, by bartoszmatenko.